O MNIE

Kilka słów więcej o mnie i o tym co jest ważne dla mnie w pracy

celestyna_grobelna

Rozwijaj swój biznes szybciej i poczuj ulgę, że w końcu masz kogoś kto się zajmie tymi technicznymi i powtarzalnymi zadaniami.

Przebyłam ciekawą podróż zawodową z branży turystycznej do świata pełnego nowych możliwości i wyzwań. Przekwalifikowanie się z jednej strony wymusiła na mnie sytuacja na świecie, a z drugiej chęć rozwoju zawodowego. Praca jako Wirtualna Asystentka pozwoliła mi poznać niesamowitych ludzi, którzy wierzą w swoje marzenia i cele biznesowe.

Teraz jako osoba, która pracuje zdalnie już od dobrych kilku lat i obsługuje rozmaite biznesy online doskonalę zdaję sobie sprawę z tego, ile trzeba poświęcić czasu, żeby zaistnieć w sieci, zbudować relacje z klientami, aby ostatecznie skutecznie sprzedawać.

Zaplecze prowadzenia takiego biznesu wymaga wielu różnych umiejętności. I pewnie Ty to doskonale wiesz. Nagle swój czas, który chcesz poświęcić na kontakt z klientem, sprzedaż musisz dzielić z obsługą strony internetowej, planowaniem i przygotowywaniem postów, czy też pamiętaniu o tym, aby ustawić kampanię mailingową. Robienie tego wszystkiego przez jedną osobę w pewnym momencie jest niewykonalne. Dlaczego? Ponieważ Twój biznes się rozwija, masz więcej klientów, ale Twoja doba ma tylko 24 godziny. I jeśli już jesteś w takim momencie, to przychodzi myśl o oddelegowaniu zadań Wirtualnej Asystentce.

Rozumiem to wszystko doskonale, gdyż na co dzień współpracuje właśnie z takimi osobami, właścicielami biznesów online. Najważniejszą rzeczą dla mnie w pracy jako Wirtualna Asystentka to, to aby mój klient poczuł się spokojny. Dzięki temu, że terminowo i z zaangażowaniem zrealizuje oddelegowane przez niego zadania.

Lubię mieć poczucie, że wspólnie idziemy do przodu. Realizujemy kolejne kroki do wyznaczonego celu biznesowego. Ja także, aby wspierać swoich klientów jak najlepiej ciągle się rozwijam. I teraz już jako Certyfikowany Ekspert Mailerlita chętnie podpowiadam co należy zmienić lub poprawić w obsłudze newslettera. Działamy razem po to, abyś mógł iść szybciej.